slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізничники проводять місячник підвищення дохідності у приміському сполученні 19/5/2014

На Придніпровській магістралі проходить місячник підвищення дохідності у приміському сполученні. Стартував він 12 травня і має на меті підвищити фінансову дисциплінованість пасажирів, які користуються приміськими потягами, а також перевірити роботу залізничників, задіяних у цьому сегменті пасажирських перевезень (квиткових касирів, членів поїзних бригад, інструкторів по роботі з провідниками, чергових турнікетних систем та ін.).

Про проведення місячника пасажирів сповіщають через гучномовний зв’язок на вокзалах і станціях, а також безпосередньо у приміських потягах.

Серед запланованих заходів – перонний контроль на вокзалах і станціях для недопущення до посадки у приміські поїзди пасажирів без проїзних документів; рейди по виявленню безквиткових пасажирів у самому рухомому складі; перевірки наявності у пасажирів та дійсності документів, які засвідчують право на пільговий проїзд, а також відповідності вартості квитка фактичній дальності поїздки; популяризація абонементних квитків; інформаційно-роз’яснювальна робота через регіональні ЗМІ тощо.

Як засвідчила багаторічна практика, після проведення кожного такого місячника дохідність від приміських перевезень значно збільшується, що позитивно впливає на фінансовий стан залізниці, яка фактично одноосібно несе тягар збиткових пасажирських перевезень у приміському сполученні.

Довідка: У 1-му кварталі 2014 року коефіцієнт покриття витрат доходами по господарству приміських пасажирських перевезень Придніпровської залізниці склав усього 11,7%, а рівень компенсаційних відшкодувань з місцевих бюджетів за пільгові перевезення пасажирів у приміському сполученні – лише 13% (було нараховано за фактичні перевезення 11 млн 802,3 тис. грн, компенсовано 1 млн 507,9 тис. грн.).