slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці за 4 місяці 2014 року невиробничий травматизм зменшився на 29,4% 20/5/2014

Протягом чотирьох місяців 2014 року невиробничий травматизм на Придніпровській магістралі скоротився майже на третину (24 постраждалих проти 34 за аналогічний період минулого року). Суттєво знизилася також кількість травмованих зі смертельними наслідками - 11 осіб проти 20 відповідно. Серед загиблих у поточному році є дитина віком до 16 років - торік було зафіксовано два подібних випадки.

Найчастіші причини травмування - ходіння по залізничних коліях, перехід через колії у неналежних місцях або перед поїздом, що наближається.

Як повідомляють у службі охорони праці, жінки набагато обачніші за представників сильної статі: за 4 місяці цього року було зафіксовано 6 випадків травмування жінок (один зі смертельними наслідкками), чоловіків же постраждало втричі більше - 18 осіб, з яких 10 - зі смертельними наслідками.

З метою запобігання випадкам невиробничого травматизму на Придніпровській залізниці вживають низку організаційно-технічних заходів. Зокрема, у місцях, де автотранспорт та пішоходи перетинають залізничні колії, встановлено інформаційні стенди попереджувального характеру. Пасажирів вокзалів та станцій регулярно сповіщають по голосному зв’язку про правила безпеки на залізничному транспорті, прибуття та відправлення рухомого складу а також маневрові роботи. Регулярно виконується ремонт залізничних переїздів та посадкових платформ, приладів зовнішнього освітлення станцій та ін.

Важливий момент запобігання невиробничому травматизму – місячники профілактично-роз’яснювальної роботи серед дітей та підлітків, які навчаються поблизу залізничних колій. Наразі такий місячник проходить у низці навчальних закладів Дніпропетровської та Запорізької областей. Він триватиме до 30 травня.