slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Заборгованість держадміністрацій перед залізницею за приміські перевезення пільговиків 22/5/2014

Заборгованість місцевих держадміністрацій перед Придніпровською залізницею за пільгові перевезення пасажирів приміськими поїздами у січні-квітні 2014 року склала 11 млн 861,5 тис. гривень.

За цей період у приміському сполученні було перевезено 1 млн 864, 4 тис. пасажирів пільгових категорій на суму 15 млн 864,8 тис. гривень. Однак від місцевих держадміністрацій, які виступають замовниками приміських перевезень за соціальними тарифами, магістраль отримала тільки 4 млн 3,3 тис. грн компенсацій, що складає всього 25,2% суми, нарахованої за фактично надані послуги.

Серед найбільших боржників у розрахунках за пільгові приміські перевезення – Запорізька обласна державна адміністрація, Криворізька міська рада, Василівська (Запорізької обл.) і Криничанська (Дніпропетровської обл.) районні держадміністрації та ін.

Нагадаємо, що пільговим проїздом залізницею на даний час користуються 25 категорій громадян. Згідно із Законом України «Про залізничний транспорт» збитки від застосування соціальних тарифів мають відшкодовуватися перевізнику за рахунок державного або місцевих бюджетів - залежно від того, який орган приймав рішення щодо введення відповідних пільг.