slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Допомогли вижити – допоможімо й одужати 23/5/2014

Заступник начальника медичної служби Придніпровської залізниці Тетяна Шистопал після складної операції з видалення ракової пухлини мозку та кількох післяопераційних курсів хіміо- і променевої терапії повертається до життя.

Наразі жінка знаходиться в Дніпропетровську, попри слабкість, ходить, спілкується з колегами й друзями, цікавиться довколишніми подіями – прагне жити повноцінно.

Завдяки зусиллям родини, близьких і просто небайдужих людей, удалося зібрати кошти на операційне втручання та початковий курс реабілітації хворої. Сама Тетяна Петрівна та її рідні щиро вдячні тим, хто навіть у скрутні часи виявив щедрість і любов до ближнього та переказав гроші на її лікування.

Утім, потреба в допомозі ще не відпала – до повного одужання Тетяні Петрівні потрібно ще кілька курсів хіміо- і променевої терапії.

Шановні добродії! Вашими руками, Вашим милосердям вже зроблено диво: хороша людина живе і потроху одужує. Зробімо ще один крок, щоб загроза життю й здоров’ю Тетяни Петрівни зникла назавжди.

Номер карткового рахунку в Приватбанку доньки Т. Шистопал 5211537341928468, контактні телефони 094 7112962 або 067 2578521 (Ганна Миколаївна Рєзнікова).