slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Тим, хто їде за кордон 4/4/2011

Придніпровська залізниця нагадує, що з 7 квітня 2011 року пасажири, які виїжджають за кордон, під час посадки до потягів міжнародного сполучення повинні пред`явити провіднику документи, необхідні для виїзду за межі країни (паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт, посвідчення члена екіпажу, посвідчення особи моряка, проїзний документ дитини та інші документи для виїзду за кордон, передбачені діючим законодавством та міжнародними угодами України).

Якщо на вимогу провідника пасажир відмовиться пред’явити потрібні документи, то залізниця має право відмовити у перевезенні без повернення плати за проїзд.

Придніпровська залізниця закликає своїх пасажирів уважно поставитись до нових вимог законодавства, належним чином та заздалегідь оформити необхідні документи для в`їзду до держави прямування та держав за маршрутом слідування.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України від 02.12. 2010 року № 2753 – VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності перевізників, які здійснюють міжнародні пасажирські перевезення» перевізники зобов’язані перевірити наявність документів, необхідних для в’їзду до держави прямування і держав за маршрутом слідування, та мають право відмовити у перевезенні пасажиру, який їх не пред’явив.

Для довідки: Державне підприємство «Придніпровська залізниця» - одна найбільших залізниць України, є активною ланкою міжнародного транспортного коридору Європа-Азія. Щорічно вона перевозить більше 90 млн пасажирів. До складу магістралі входять 4 дирекції залізничних перевезень (Дніпропетровська, Криворізька, Запорізька та Кримська), перевізна робота виконується 248 станціями, загальна чисельність працівників перевищує 61 тис. осіб.