slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Творчий конкурс серед дітей залізничників продемонстрував таланти 4/6/2014

Об’єднана профспілка служб Придніпровської залізниці підбила підсумки конкурсу малюнків «Мій рідний Дніпропетровськ», учасниками якого у травні стали 25 дітей працівників управління віком від 7 до 13 років.

Оголошений профспілками конкурс мав за мету не тільки заохотити дітей залізничників до творчості, повної реалізації своїх талантів та здібностей, але й сформувати у юних патріотичні почуття – любов до рідного краю, гордість за місто, в якому вони живуть, а також соціальну активність – готовність жити й працювати задля суспільного добробуту.

Попри свій юний вік, учасники конкурсу продемонстрували цілком доросле бачення сьогодення рідного міста і високу майстерність у художньому його відтворенні. Мости й храми, парки та береги Дніпра, інші «знакові» місця Дніпропетровська «дивилися» на журі з паперових «полотен», створених юними художниками із залізничних родин.

Кращими визнано роботи: у молодшій групі (7-9 років) – Владислави Степаненко (1-е місце), Арсенія Козловського (2-е місце), Тетянки Назаренко (3-є місце); у старшій групі (9-13 років) – Орини Пуговкіної-Лісіної (1-е місце), Паші Дубинця (2-е місце), третю сходинку між собою розділили Ярослав Смирнов та Антон Бармаков.

Переможців творчого змагання було заохочено призами та грошовими винагородами. Утім, подарунки від профспілки дісталися кожному юному художникові – за натхнення й старанність.