slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

11/6/2014

Кімнатами відпочинку вокзалу Дніпропетровськ-Головний безоплатно вже скористались більше двох десятків матерів з дітьми, які виїхали зі східного регіону України11/6/2014

Кімнатами відпочинку вокзалу Дніпропетровськ-Головний за десятиденку з 30 травня до 10 червня безоплатно вже скористалась 21 пасажирка з дітьми. Про це на прес-конференції в ІА «Мост Днепр» повідомила начальник вокзалу Ніна Виклюк.

- Ці жінки з неповнолітніми дітьми транзитом прибули в наше місто зі східного регіону, з Донецької та Луганської областей. Найбільше серед них жителів Краматорська, були також мешканці Слав’янська, Горлівки, Донецька, Харцизька, - розповіла Н.Виклюк.

Вокзал Дніпропетровськ-Головний запропонував прибулим 6 комфортних кімнат відпочинку на 13 місць, а також залу очікування для матерів з дітьми, де є кімната для немовлят та ігрова для старших дітей. У кімнаті для немовлят можна приготувати чи підігріти страви для малечі, помити чи спеленати малюка, в манежі той охоче пограється, доки матір відпочиватиме, чи сам поспить у ліжечку.

Вокзальні номери теж повністю облаштовані для комфортного відпочинку пасажирів: є сучасні меблі, душові кімнати, телевізор, холодильник, кондиціонери тощо.

Жінки з дітьми, за словами Н.Виклюк, зупинялися у вокзальних кімнатах відпочинку протягом 12 годин - однієї доби, затим вирушали далі - до центрального чи західного регіону України або ж до міст обласного підпорядкування, де живуть їхні рідні чи друзі. Працівники вокзалу за потреби допомагали прибулим, у тому числі і з придбанням квитків для подальшої подорожі.

Нагадаємо, що можливість безоплатного перебування у кімнатах матері й дитини (або кімнатах відпочинку) залізничних вокзалів України Державна адміністрація залізничного транспорту України (Укрзалізниця) надала жінкам з неповнолітніми дітьми, які змушені виїхати зі східного регіону.