slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

16/6/2014

Заходами місячника профілактично-роз’яснювальної роботи, проведеного у травні, було охоплено більш як 30 тис. неповнолітніх11/6/2014

Упродовж місячника профілактично-роз’яснювальної роботи із запобігання випадкам невиробничого травматизму на залізничному транспорті придніпровські залізничники прочитали учням та студентам навчальних закладів, розташованих у районах, прилеглих до залізничних колій, понад 500 тематичних лекцій, розповсюдили у школах, технікумах і коледжах більше 1,6 тис. пам’яток з правилами безпечної поведінки на залізничних об’єктах.

До проведення профілактичної роботи серед дітей та молоді залучалися 282 фахівці з охорони праці Придніпровської залізниці. Слухачами їхніх лекцій, які супроводжувалися демонстрацією тематичних відеоматеріалів, учасниками спеціальних вікторин, інтерактивних ігор тощо стали 30 347 школярів та студентів.

Нагадаємо, що місячник профілактично-роз’яснювальної роботи із запобігання випадкам невиробничого травматизму на залізничному транспорті серед учнів навчальних закладів, розташованих у районах, прилеглих до залізничних колій на Придніпровській залізниці проводився з 5 по 30 травня.