slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

16/6/2014

Придніпровська залізниця: завдяки профілактиці, кількість вагонів, пошкоджених унаслідок сходження з рейок, зменшилася майже вдвічі11/6/2014

В інспекції зі збереження парку вантажних вагонів Придніпровської магістралі підбили підсумки роботи за 5 місяців 2014 року.

Так, упродовж січня-травня було виявлено 510 пошкоджених вантажних вагонів (проти 605 за аналогічний період минулого року). Понад 62% з них (317 од.) отримали пошкодження на під’їзних коліях промислових підприємств, у тому числі 269 (майже 85%) - на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Збитки, завдані залізниці недбайливими користувачами вагонів, перевищили 1,8 млн. грн. Станом на 12 червня їх компенсовано підприємству на 99,9%.

З початку року майже вп’ятеро зросла кількість випадків розукомплектування вантажних вагонів сторонніми особами (219 вагонів цьогоріч проти 44 за той же період минулого року), завдані розкрадачами збитки перевищили 161 тис. грн.

Для підвищення ефективності роботи зі збереження парку вантажних вагонів у травні на залізниці було здійснено перевірки промислових підприємств (зокрема, комплексну комісійну перевірку ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг») та портів щодо дотримання вимог технологічних процесів під час навантаження-вивантаження, виконання маневрових робіт, приймально-здавальних операцій на станціях, контролю за цілісністю вантажних вагонів тощо.

Під час перевірок до усунення виявлених недоліків було закрито 11 стрілочних переводів, 2 під’їзні колії, призупинено роботу одного грейферного крана та трьох вагоноперекидачів.

Також пройшли технічні заняття із залізничниками, причетними до роботи зі збереження парку вантажних вагонів, до яких залучалися понад 2,6 тис. працівників.

За виявлення пошкоджених вагонів у травні на магістралі було додатково премійовано 21 залізничника на загальну суму майже 10 тис. грн.

Варто зазначити, що завдяки постійній профілактичній роботі зі збереження парку вантажних вагонів у січні-травні 2014 року на Придніпровській залізниці майже вдвоє зменшилася кількість вагонів, які зазнали пошкоджень через сходження з рейок (72 цьогоріч проти 129 у попередньому році, зокрема 4 проти 9 – відповідно у травні).