slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Причиною всіх ДТП на залізниці було порушення правил дорожнього руху водіями автотранспорту 17/6/2014

Протягом січня-травня 2014 року на Придніпровській магістралі зафіксовано три дорожньо-транспортні пригоди на залізничних переїздах та коліях (проти двох випадків за аналогічний період минулого року). У результаті цих ДТП було травмовано двоє людей (минулого року постраждалих не було).

Як відзначають у апараті безпеки руху поїздів і автотранспорту магістралі, всі цьогорічні дорожньо-транспортні пригоди сталися з вини водіїв автотранспортних засобів, які проігнорували правила безпечного перетину залізничних колій.

На Придніпровській магістралі комплексно працюють над підвищенням безпеки своїх залізничних переїздів: ремонтують їх, оснащують шлагбаумами та іншими загороджувальними пристроями, системами світлової та звукової сигналізації, схемами, покликаними запобігти можливим збоям у роботі переїзної автоматики, покращують видимість на переїздах, замінюють застарілі лампові світлофори на світлодіодні, вкладають більш сучасні настили із залізобетону тощо.

Утім, запобігти трагедіям на залізничних переїздах та коліях можна тільки за умови неухильного дотримання правил дорожнього руху всіма його учасниками. Тож придніпровські залізничники закликають водіїв автотранспортних засобів та пішоходів, які перетинають залізничні колії, неухильно дотримуватись правил безпечної поведінки на залізничному транспорті, що вбереже їхнє життя та здоров’я, життя та здоров’я оточуючих, а також особисте і державне майно.