slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Mагістраль витратила на заходи з поліпшення санітарно-побутових умов залізничників понад 2 млн 23/6/2014

На Придніпровській залізниці опікуються створенням гідних санітарно-побутових умов для своїх працівників

На підприємстві наразі діє трирічна Програма приведення санітарно-побутових приміщень структурних підрозділів Придніпровської залізниці до нормативно-правових актів з охорони праці (на 2012-2014 роки).

Цього року протягом січня – травня на реалізацію її заходів витрачено 2 млн 165 тис. гривень. Зокрема, різні види ремонтних робіт (від капітального ремонту приміщень із заміною каналізаційних, вентиляційних мереж та водогонів, модернізацією систем опалення до внутрішнього оновлення душових, гардеробних кімнат і кімнат для приймання їжі, сушарень та вбиралень, а також масштабної заміни старих вікон і дверей на сучасні металопластикові) виконані або ще тривають у санітарно-побутових корпусах Дніпропетровського локомотивного депо, локомотивного депо Нижньодніпровськ-Вузол, Нижньодніпровського заводу залізобетонних конструкцій, у санітарно-побутових приміщеннях пунктів технічного огляду вагонів Новомосковськ та Павлоград, колійної машинної станції №80, вокзалу Кривий Ріг-Головний, тягової підстанції №52 та ін.

Окрім того, згідно із зазначеною програмою чимало структурних підрозділів залізниці продовжують отримувати нові меблі для гардеробних кімнат та кімнат приймання їжі, а також холодильники, водонагрівачі, кондиціонери, мікрохвильові печі, чайники тощо, що робить санітарно-побутові умови залізничників більш затишними, комфортними та сучасними.