slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У зв’язку з підривом шляхопроводу на перегоні Оріхівська – Мала Токмачка на Придніпровській залізниці змінено маршрут курсування 24/6/2014

У зв’язку з підривом шляхопроводу на перегоні Оріхівська – Мала Токмачка на Придніпровській залізниці змінено маршрут курсування 3 пар пасажирських поїздів

У ніч на 24 червня 2014 року невстановленими особами було скоєно підрив залізничного шляхопроводу на 252-му кілометрі перегону Оріхівська – Мала Токмачка (Запорізька область).

Вибухом пошкоджено першу опору, металеві конструкції та дерев’яні бруси одного з прогонів мосту. На момент підриву поїздів на зазначеній ділянці шляху не було. Постраждалих немає.

Наразі залізничники спільно з проектувальниками з’ясовують питання відновлення мостової споруди.

Залізничний рух на ділянці Запоріжжя – Пологи призупинений. Пасажирські потяги №569570 Харків – Бердянськ – Харків, №211212 Москва – Бердянськ – Москва та №471472 Дніпропетровськ, Кривий Ріг – Бердянськ – Дніпропетровськ, Кривий Ріг до відновлення мосту слідуватимуть зміненим маршрутом – через Запоріжжя, Федорівку, Великий Токмак, Бердянськ.

Довідка: Залізничний міст на 252-му кілометрі перегону Оріхівська – Мала Токмачка побудований у 1902 році. У 1949-му був відновлений після руйнування у роки Великої Вітчизняної війни. Представляє собою 4-прогінну металеву споруда завдовжки 89 м над автошляхом Запоріжжя – Великий Токмак.