slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Цього літа на залізниці виконають роботи з модернізації контактної мережі та пристроїв електропостачання на суму 2,5 млн грн 25/6/2014

Згідно з Програмою модернізації пристроїв електрификації та електропостачання на 2012-2106 роки протягом літнього сезону на Придніпровській залізниці виконають комплекс робіт з модернізації контактної мережі та пристроїв електропостачання на головних напрямках вантажного та пасажирського руху, а також на ділянках курсування швидкісних пасажирських потягів.

Зокрема, передбачена реконструкція контактної мережі у межах Криворізької дирекції залізничних перевезень; технічне переоснащення контактної мережі на ділянках Лозова – Синельникове – Сиваш та П’ятихатки –Дніпропетровськ – Чаплине, а також масштабні роботи по станції Дніпропетровськ-Головний. Тут фахівці господарства електропостачання проведуть заміну старих гнучких поперечин на жорсткі оцинковані, для забезпечення більш надійної схеми електропостачання головних залізничних «воріт» Дніпропетровська виконають переоснащення високовольтних мереж живлення трансформаторних підстанцій, а також низьковольтних мереж, що дасть існуючим споживачам енерговузла необхідну потужність, ще й зарезервує потужності для приєднання майбутніх споживачів.

Запланований комплекс робіт, які вже ідуть повним ходом, покликаний підвищити пропускну спроможність Придніпровської магістралі, безпеку залізничного руху, надійність енергопостачання та водночас знизити експлуатаційні витрати підприємства. Загальна вартість цих робіт складе близько 2,5 млн гривень.