slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Збитки залізниці від вандалізму в приміських потягах перевищили 17 тис. гривень 2/7/2014

За пять місяців 2014 року на Придніпровській магістралі зафіксовано 22 випадки псування та розобладнання вагонів приміських поїздів (проти 26 за аналогічний період минулого року). Прямі збитки від дій вандалів цьогоріч склали 17,4 тис. грн.

Найчастіше вагони розписують графіті, а також вибивають шибки у вікнах та дверях - зазначили у службі приміських пасажирських перевезень. Зокрема, з початку року невідомі зловмисники розмалювали одинадцять вагонів електропоїздів під час їх відстою на станціях Кривий Ріг-Головний, Верхівцеве та Запоріжжя-2.

По кожному випадку псування та розобладнання моторвагонного рухомого складу придніпровські залізничники направляють матеріали до лінійних органів міліції, де вживають заходи до виявлення хуліганів та притягнення їх до відповідальності. Так, за фактами умисного пошкодження приміських поїздів Придніпровської магістралі наразі відкрито 9 кримінальних проваджень.

Придніпровська залізниця звертається до громадян із проханням відповідально ставитись до збереження рухомого складу та залізничної інфраструктури, а також нагадує про адміністративну та кримінальну відповідальність за вандалізм на залізничному транспорті.