slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізничний рух через міст на 252 км перегону Оріхівська – Мала Токмачка відновлено 3/7/2014

З 17.00 2 липня 2014 року відновлено рух поїздів через залізничний шляхопровід на 252-му км перегону Оріхівська – Мала Токмачка (Запорізька область), який був пошкоджений у результаті підриву в ніч на 24 червня.

У дуже стислі строки, всього за вісім днів, придніпровські залізничники виконали комплекс ремонтно-відновних робіт. Зокрема, було демонтовано дві пошкоджені вибухом прогонові споруди, залізничні колії на них та підфермений блок опори шляхопроводу. Одну демонтовану прогонову споруду відремонтували і встановили на місце, другу - замінили прогоновою спорудою зі спеціального запасу. Також залізничники відновили колії та виконанали монтаж нових залізобетонних підфермених блоків.

Усі роботи виконувалися силами та засобами Придніпровської залізниці - колійного господарства, служби будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд та апарату безпеки руху поїздів і автотранспорту.

Випробування мостової споруди після відновних робіт проведено фахівцями проектно-вишукувального інституту «Дніпрозалізничпроект».