slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У результаті проведення місячника з підвищення дохідності на магістралі виручка від приміських пасажирських перевезень збільшилася більш як на 5% 4/7/2014

Упродовж місячника з підвищення дохідності у приміському сполученні, який пройшов на Придніпровській залізниці у травні-червні 2014 року, виручка від пасажирських перевезень зросла до плану на 5,1% (4 млн 997,0 тис. грн за планом, фактично отримано 5 млн 253,6 тис. грн) та на 7,6% - до аналогічного періоду минулого року (торік 4 млн 882,7 тис. грн).

За час місячника фахівці служби приміських пасажирських перевезень та ревізорського апарату перевірили роботу 23 станцій, 2 турнікетних систем, а також провідників у 66 приміських електропоїздах на шляху їх прямування.

Під час перевірок було виявлено 26 пасажирів платної категорії та 12 пільговиків, які намагалися сісти в потяги приміського сполучення без проїзних документів чи посадкових талонів.

Контролери вилучили 972 підробних та недійсних проїзних документів, абонементних квитків, службових посвідчень та інших документів, які дають право на пільговий проїзд у приміських поїздах.

Нагадаємо, що приміські перевезення пасажирів залізничним транспортом є збитковими і фінасуються за рахунок перехресного субсидування за вантажні перевезення. Проведений на залізниці місячник з підвищення дохідності у приміському сполученні мав за мету підвищити фінансову дисциплінованість пасажирів, які користуються приміськими потягами, а також перевірити роботу залізничників, задіяних у цьому сегменті пасажирських перевезень (квиткових касирів, членів поїзних бригад, інструкторів по роботі з провідниками, чергових турнікетних систем та ін.).