slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізничники працюють над підвищенням безпеки переїздів та колій магістралі 4/7/2014

У першому півріччі 2014 року на залізничних переїздах та коліях Придніпровської магістралі зафіксовано 4 випадки наїзду рухомого складу на автотранспортні засоби (по 2 – на самих переїздах та коліях поза переїздом), унаслідок чого постраждали 2 особи (для порівняння: за аналогічний період минулого року зареєстровано 3 ДТП без постраждалих).

Усі цьогорічні ДТП сталися з вини водії автотранспорту, що проігнорували правила дорожнього руху під час перетину залізничних переїздів та колій, і спричинили затримку 4 поїздів загалом на 4 години 28 хвилин.

У рамках Галузевої програми забезпечення безпеки руху на залізничних переїздах на 2011-2015 роки придніпровські залізничники у 1-му півріччі поточного року виконали на переїздах та коліях магістралі низку робіт. Зокрема, на 4 переїздах укладено 7 комплектів переїзного настилу, ще на двох - виконано модернізацію пристроїв переїзної автоматики, на переїзних світлофорах упроваджено 60 світлодіодних голівок, готується проект обладнання автоматикою залізничного переїзду з автобусним рухом на станції Оріхівська та ін.

Водночас залізничники наголошують на тому, що тільки неухильне дотримання правил дорожнього руху всіма його учасниками гарантує їхню безпеку, а також вбереже від калітцв і травм пасажирів, які користуються залізничним та автотранспортом.