slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

В управлінні Придніпровської залізниці пройшла фотовиставка Ірини Сарани 11/7/2014

«Райдужні миті повсякдення» - таку назву має фотовиставка економіста служби статистики Придніпровської магістралі Ірини Сарани. Експозицію, організатором якої витупила об’єднана профспілка служб залізниці, розміщено в головному офісі підприємства.

Найбільш зворушливими виглядають пейзажні світлини фотохудожниці у жанрі макрозйомки, в якому повною мірою розкривається її талант помічати прекрасне у повсякденному. Об’єктив аматорки надзвичайно майстерно «оживив» і перетворив на Всесвіт найдрібніші деталі буття - тремтливі весняні паростки, квітку мальви, покинуту на асфальті, замерзлі краплини на кінчиках гілок, що нагадали авторці крижані дзвіночки, барвисті чорнобривці – для багатьох «мамині» і для усіх рідні, українські.

Особливе місце у фотографічній творчості Ірини також посідають міські пейзажі: панорама нічного центру Дніпропетровська, види набережної у останніх променях сонця, мереживо Дніпрових мостів. Контраст і поєднання мальовничої природи та урбаністичного пейзажу дозволяє фотохудожниці якнайкраще відтворити дух рідного міста.

Лейтмотивом запропонованої увазі колег фотоекспозиції стало твердження: яким би складним і напруженим не здавалося життя, прекрасне з нього не зникає – треба лише навчитися його помічати і насолоджуватися кожною миттю.