slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За два тижні на магістралі вберегли від розкрадання майна та вантажів майже на 9 тис. гривень 14/7/2014

З 30 червня по 13 липня 2014 року, працівники воєнізованої охорони Придніпровської залізниці попередили 17 спроб розкрадання вантажів та майна залізниці на суму близько 8,9 тис. гривень. При цьому були затримані 13 зловмисників.

Зокрема, 1 липня під час патрулювання перегону П’ятихатки – Жовті Води-1 спільна з міліцією оперативна група стрілецької команди Кривий Ріг-Головний запобігла крадіжці близько 200 кг брухту, попередньо скинутого з поїзда. Двоє невідомих намагалися вивезти вкрадене мотоциклом з коляскою. Автотранспортний засіб, який розкрадачі кинули на місці злочину, та вміст коляски передано правоохоронцям на станції П’ятихатки. Затримати самих розкрадачів не вдалося.

9 липня під час оперативно-профілактичних дій на перегоні Правда – Сухачівка оперативна група стрілецької команди Верхівцеве затримала непрацюючого громадянина за спробу крадіжки деталей верхньої будови колії на суму близько 5,3 тис. гривень. Зловмисника разом із вкраденим було передано до лінійного відділу станції Дніпродзержинськ.