slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Квитки он-лайн стали ще більш популярнішими 11/4/2011

У I кварталі 2011 р. на Придніпровській магістралі через мережу Інтернет за допомогою послуги «Е-квиток» оформлено 6,3 тис., а в 2010 році - 18,1 тис. проїзних документів.

Задля комфорту пасажирів послуга «Е-квиток» постійно удосконалюється. Так, з листопада 2010 року електронний квиток на потяг №165/166 сполученням Дніпропетровськ - Київ можна придбати не виходячи з дому. Досить лише зайти на відповідний сайт, замовити потрібний проїзний документ, тут же оплатити його вартість будь-якою платіжною картою та роздрукувати на звичайному папері, не звертаючись до квиткової каси вокзалу для обміну свого електронного квитка на звичайний проїзний документ. Роздрукований квиток пред’являють провіднику під час посадки до потяга. Такою легкою та зручною технологією уже скористалось близько тисячі пасажирів Придніпровської залізниці.

Оскільки послуга «Е-квиток» дуже затребувана, до кінця року електронний квиток буде запроваджений ще у 2-х поїздах Придніпровської магістралі: №080/079 та №168/167 (обидва сполученням Київ - Дніпропетровськ).

Для довідки: Автоматизована система самообслуговування «Е-квиток» передбачає самостійне оформлення пасажиром проїзних документів через мережу Інтернет (сайт www.e-kvytok.com.ua) з оплатою повної вартості проїзду платіжною карткою та роздруківкою посадочного документа на звичайному папері.