slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Мешканці Запорізького регіону подякували транспортникам за оперативне відновлення залізничного мосту в Оріхівському районі 24/7/2014

Мешканці населених пунктів Запорізького регіону висловлюють вдячність за вирішення питання невідкладної реконструкції пошкодженого Новоданилівського залізничного мосту в Оріхівському районі. Про це йдеться у листі, що надійшов від Запорізької облдержадміністрації на ім’я Міністра інфраструктури України Максима Бурбака.

«За Вашим дорученням група спеціалістів з м. Дніпропетровська оперативно спрацювала та в найкоротші терміни відновила міст, - йдеться у листі. – На сьогоднішній день рух поїздів на пошкодженій раніше ділянці відновлено».

Нагадаємо, що залізничний шляхопровід на 252-му км перегону Оріхівська – Мала Токмачка був пошкоджений у результаті підриву в ніч на 24 червня.

У дуже стислі строки, всього за вісім днів, придніпровські залізничники виконали комплекс ремонтно-відновлювальних робіт. Зокрема, було демонтовано дві пошкоджені вибухом прогонові споруди, залізничні колії на них та підферменний блок опори шляхопроводу. Одну демонтовану прогонову споруду відремонтували і встановили на місце, другу – замінили прогоновою спорудою зі спеціального запасу. Також залізничники відновили колії та виконали монтаж нових залізобетонних підферменних блоків.

Усі роботи виконувалися силами та засобами Придніпровської залізниці. На перегоні Оріхівська – Мала Токмачка забезпечується рух вантажних та пасажирських поїздів у напрямку Приазов’я.

Новоданилівський залізничний міст – один із шести мостів, відновлених за останні місяці після пошкодження. На відновлювальні роботи шести мостів спрямовано 1,6 млн грн.