slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Пішов з життя перший заступник начальника ДП «Придніпровська залізниця» Юрій Гаврилюк 28/7/2014

26 липня на 53 році трагічно пішов із життя почесний працівник транспорту України, почесний залізничник перший заступник начальника ДП «Придніпровська залізниця» Юрій Леонідович Гаврилюк.

Його загибель стала важкою та непоправною втратою для родини, колег та друзів, усього колективу Укрзалізниці, для усіх, хто добре знав, любив і цінував його.

Уся трудова діяльність Юрія Леонідовича була пов’язана із залізничним транспортом, безпосередньо із Придніпровською залізницею. Після закінчення Дніпропетровського інституту інженерів залізничного транспорту він прийшов на підприємство черговим по станції Самарівка, на різних посадах працював на станціях Нижньодніпровськ-Вузол та Павлоград-1, у Дніпропетровській дирекції залізничних перевезень, з 2013 року обіймав посаду першого заступника начальника залізниці.

Юрія Леонідовича добре знали і шанували за глибоке знання та вірність своїй справі, вимогливість і наполегливість, високу працездатність та вміння вирішувати найскладніші виробничі завдання. Разом із тим він був людиною чуйною, щирою, товариською, небайдужою до проблем і потреб колег, рядових залізничників, готовою допомогти словом і ділом.

За своє коротке життя Юрій Леонідович зробив вагомий внесок в успішне функціонування, розвиток та зміцнення Придніпровської залізниці, користуючись непохитним авторитетом у колективі, серед колег-транспортників, партнерів підприємства, усіх, хто звертався до нього по допомогу та за сприянням.

Керівництво ДП «Придніпровська залізниця», Дорпрофсож і трудовий колектив підприємства висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким покійного.

Світла пам’ять про Юрія Леонідовича Гаврилюка назавжди залишиться в наших серцях.