slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Через спекотну погоду на залізниці посилили заходи безпеки 1/8/2014

У період значного підвищення температури довколишнього повітря на Придніпровській магістралі вживають посилені заходи до забезпечення безпечного руху потягів та роботи персоналу, який працює просто неба, створення комфортних умов для пасажирів, що користуються рухомим складом та інфратуктурою підприємства, гарантування протипожежного захисту.

Передусім, встановлено постійний контроль за температурним режимом залізничних колій, жорстким дотриманням порядку виконання ремонтно-колійних робіт у період високих температур, доведеного причетним під час додаткових інструктажів.

Проводяться щоденні додаткові обходи та об’їзди колії, перевіряються стикові зазори у зрівняльних прольотах, особлива увага – будь-яким відхиленням положення колії. Виявлені дефекти усуваються невідкладно.

Уведено заборону на роботи із застосуванням гідравлічного інструменту, здатні ослабити стійкість колії, виправочні роботи на безстиковій колії перенесено на ранкові або вечірні часи.

Посилена увага приділяється також охороні здоров’я залізничників, які працюють просто неба. Їх забезпечено спецодягом та взуттям, головними уборами, засобами надання першої допомоги при теплових чи сонячних ударах, а також питною водою.

Для забезпечення комфортних умов пасажирів у поїздах перед кожним рейсом перевіряється справність систем водопостачання, вентиляції та кондиціювання. Пасажирські поїзди, а також медпункти вокзальних комплексів забезпечені всім необхідним, аби надати першу медичну допомогу тим, кому стане зле від спеки та задухи.

У зв’язку з посиленням загрози виникнення пожеж проведено практичні навчання з членами добровільних пожежних дружин залізниці та працівниками, робота яких пов’язана з підвищеною пожежною небезпекою. Додатково перевірено на працездатність пожежні крани та гідранти, створено необхідний запас пально-мастильних матеріалів та засобів пожежогасіння.

Смуги відведення та лісонасадження звільнено від сухостою, щоб унеможливити у разі виникнення степових пожеж їх поширення на залізничні будівлі та колії.

На вокзалах та станціях, у поїздах та приміському рухомому складі організувано передачу інформації на протипожежну тематику для пасажирів залізниці.