slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця спростовує неправдиву інформацію про позбавлення залізничників виплат за вислугу років 7/8/2014

Придніпровська залізниця спростовує неправдиву інформацію, яку поширило Інтернет-видання «Кривой РогLife», про позбавлення залізничників виплат за вислугу років у зв’язку з акціонуванням Укрзалізниці.

Підприємство наголошує, що працевлаштування залізничників на новому місці здійснюватиметься шляхом внесення до їхніх трудових книжок запису про реорганізацію підприємства, без написання заяв про звільнення, переведення тощо. Таким чином, наявний трудовий стаж працівників зберігатиметься.

Порядок працевлаштування працівників при реорганізації підприємств чітко й однозначно врегульований Кодексом законів про працю України (КЗпП) та Законом України «Про особливості утворення публічного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування». Звільнення працівників при цьому не допускається.

Зокрема, ч.3 ст.36 КЗпП України передбачено, що в разі зміни власника підприємства, а також у разі його реорганізації дія трудового договору працівника не припиняється.

У ч.2 ст.7 Закону України «Про особливості утворення публічного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування» також зазначено, що «трудові відносини працівників Державної адміністрації залізничного транспорту України, підприємств залізничного транспорту продовжуються з Товариством».

Придніпровська залізниця вкотре звертається до ЗМІ з проханням подавати інформацію об’єктивно та виважено, а також звертатися за коментарем із цікавих журналістам чи соціально затребуваних тем виключно до фахівців.