slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У липні залізниця перевезла на відпочинок до Приазов’я майже 6 тис. дітей 7/8/2014

У липні 2014 року Придніпровська залізниця перевезла до місць відпочинку в м. Генічеську та сел. Якимівка (Запорізька область) 4 591 дитину. Для цього було призначено спеціальні поїзди, які здійснили 15 рейсів з Дніпропетровська та Кривого Рогу в напрямку Приазов’я та зворотно.

У серпні придніпровські залізничники доправлять на приазовське узбережжя і зворотно 4 282 юних відпочивальників, «дитячі» поїзди магістралі виконають загалом 11 рейсів.

Оскільки літній сезон триває, а відпочивальники подорожують не тільки організованими групами, але й родинами, Придніпровська залізниця нагадує правила перевезення неповнолітніх залізничним транспортом.

Пасажири, які планують подорожувати з дітьми, мають подбати про документи, які підтвердять вік дитини, - свідоцтво про народження, паспорт одного з батьків із наявним записом про дітей, посвідчення дитини багатодітної сім`ї тощо.

Під час посадки у поїзд провідникові потрібно пред’явити оригінал, а не копію документа, без нього посадка у вагон забороняється. Про це пасажирів попереджають у квиткових касах під час оформлення проїзних документів.

Дитину до шести років, якщо вона не займатиме окреме місце у вагоні, пасажири можуть перевозити безоплатно, але тільки одну, решті доведеться придбати квитки.

Вартість дитячого квитка складає 75% вартості квитка дорослого пасажира. Неповнолітнім з 14 років проїзні документи оформлюються за повну вартість.

Під час залізничної подорожі до країн СНД право на безкоштовний проїзд мають діти до 5 років, на 50-відсоткову знижку – до 10, з десятирічного віку неповнолітньому потрібно купувати квиток за повну вартість. До країн дальнього зарубіжжя безоплатно можна провезти залізничним транспортом дитину до 4 років, до 12 – за дитячим квитком, з 12-літнього віку оформлюється дорослий квиток.