slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Завдяки профілактичній роботі невиробничий травматизм на залізниці скоротився більш як на третину 7/8/2014

У січні-липні 2014 року через порушення Правил безпеки громадян на залізничному транспорті на об’єктах Придніпровської магістралі травмувалася 41 особа, не пов’язана з виробництвом, у тому числі 25 – зі смертельними наслідками, що на 36% менше показників аналогічного періоду попереднього року (64 особи та 41 особа відповідно).

До двох випадків (обидва смертельні) зменшилася цьогоріч і кількість травмувань серед неповнолітніх - за сім місяців 2013 року зареєстровано 5 таких випадків, у тому числі 3 зі смертельними наслідками.

Основними причинами травмувань на залізниці сторонніх осіб залишається порушення громадянами правил безпеки, зокрема, перехід залізничних колій перед потягом, що наближається; ходіння близько до колій (на відстані менше 5 м до крайньої рейки) або по самих коліях; знаходження біля краю пасажирської платформи (ближче ніж 0,5 м) під час проходження поїзда та ін.

Традиційно чоловіки менш обачні, ніж жінки: цього року травмовано 28 представників сильної статі (18 смертельно) і 13 - слабкої (7 смертельно).

Для профілактики невиробничого травматизму на Придніпровській залізниці постійно вживають низку організаційно-технічних заходів, серед яких: забезпечення регулярного сповіщення пасажирів по гучному зв’язку про проходження поїздів та проведення маневрової роботи, капітальний ремонт залізничних переїздів, покращення видимості на них, забезпечення освітлення станцій, переїздів та посадкових платформ та ін.

Особлива увага – дітям та молоді. Під час останнього місячника профілактично-роз’яснювальної роботи зі запобігання випадкам невиробничого травматизму на залізничному транспорті серед учнів навчальних закладів, розташованих у районах, прилеглих до залізничних колій, фахівці з охорони праці провели понад 500 лекцій, розповсюдили більш як 1600 пам’яток з нагадуваннями про правила безпеки на залізниці серед 30 тис. учнів та студентів на Дніпропетровщині та у Запорізькій області.