slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку року вандали завдали Придніпровській залізниці збитки у сумі 21,5 тис. грн 11/8/2014

За сім місяців 2014 року на Придніпровській залізниці зафіксовано 36 випадків псування вагонів приміських поїздів (проти 26 випадків минулоріч, +38%). Хуліганами вибито шибки у вікнах та дверях, пошкоджено внутрішнє обладнання вагонів, зіпсовано їх зовнішній вигляд графіті. Тільки прямі збитки від дій вандалів оцінюються у 21,5 тис. грн

Як зазначають у службі приміських перевезень, найбільш активно зловмисники у цей період діяли на напрямках Дніпродзержинськ – Дніпропетровськ, П’ятихатки – Дніпропетровськ та Кривий Ріг – П’ятихатки.

По кожному випадку псування та розобладнання моторвагонного складу залізничники направили матеріали до лінійних органів міліції. На цей час за фактами дій вандалів запроваждено 18 кримінальних справ.

Придніпровська магістраль закликає громадян відповідально ставитись до збереження рухомого складу залізниці, що є запорукою забезпечення стабільних пасажирських перевезень у приміському сполученні, а також не піддавати загрозі життя та здоров’я пасажирів і залізничників.