slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Правоохоронці проводять інструктажі для поїзних бригад залізниці 18/8/2014

У зв’язку зі складною ситуацією, що склалася на Сході України, посилено заходи безпеки на вокзалах і станціях Придніпровської магістралі, а також у потягах під час слідування. Про це повідомив новопризначений начальник УМВС на Придніпровській залізниці Роман Кравцов під час інструктивної наради із членами поїзних бригад Дніпропетровського пасажирського вагонного депо.

Зокрема, Роман Кравцов розповів членам поїзних бригад про особливості роботи пунктів пропуску, розташованих на залізничних станціях, суміжних з Донецькою та Луганською областями, а також з Кримським півостровом, закликав залізничників з розумінням і підтримкою ставитись до дій правоохоронців, бути для пасажирів взірцем витримки та дисциплінованості.

Новий очільник УМВС на Придніпровській залізниці звернув увагу присутніх на нараді на необхідність тісної взаємодії членів поїзних бригад із правоохоронцями під час проведення останніми оперативно-профілактичних заходів, зокрема, закликав залізничників повідомляти працівників міліції про пасажирів, які виглядають та поводяться підозріло, будь-які протиправні чи заборонені дії.

Представники поїзних бригад принагідно порушили актуальні для них питання, наприклад, щодо дій у разі звернення пасажирів без посвідчення особи, які називаються переселенцями чи учасниками АТО тощо. Також обговорювалася можливість повернення до міліцейського супроводу пасажирських поїздів.

Як зазначив Роман Кравцов, подібні зустрічі із залізничниками заплановано провести по всіх пасажирських депо магістралі. На черзі – Кривий Ріг та Мелітополь.