slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця не сприяє розкрадачам державної власності та ініціювала розслідування нестачі запчастин 20/8/2014

Придніпровська залізниця спростовує інформацію, яку поширило Інтернет-видання «0564.ua», про те, що на підприємстві нібито намагаються прикрити спробу розкрадання державного майна та посадовців, причетних до цього. На залізниці жодним чином не прагнуть залишити винних без покарання. Однак встановити винуватців та міру їхньої відповідальності повинні виключно слідчі органи та суд.

Факт вивезення з території колійної машинної станції №237 (КМС-237), що розташована у місті П’ятихатки, брухту залізничного походження, зокрема, порізаних пошкоджених колісних пар вагонів з балками, 18 липня 2014 року виявили саме стрільці воєнізованої охорони Придніпровської залізниці, про що відразу ж сповістили лінійний відділ міліції на станції П’ятихатки.

За цим фактом в установленому законодавством порядку було відкрито кримінальне провадження, наразі правоохоронці проводять досудове розслідування.

На Придніпровській залізниці створили комісію з перевірки господарської діяльності КМС-237. У ході ревізії було виявлено нестачу запчастин, які мають обліковуватися на балансі цієї колійної машинної станції - підрозділу служби колії, як старопридатні. Матеріали перевірки також направлено правоохоронним органам.

Ураховуючи резонанс, який викликала справа, керівництво магістралі звернулося до начальника УМВС України на Придніпровській залізниці з проханням про особистий контроль за перебігом вищезазначеного розслідування.

Звертаємося до журналістів з проханням оприлюднювати тільки перевірену інформацію, у нелегкі для країни часи не посилювати суспільну напругу, коментарі отримувати з офіційних джерел.