slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За вісім місяців невиробничий травматизм на магістралі зменшився на 42,3% 2/9/2014

Протягом січня-серпня 2014 року через порушення Правил безпеки громадян на залізничному транспорті на об’єктах Придніпровської магістралі травмувалися 49 осіб, не пов’язаних із виробництвом, 30 з яких – зі смертельними наслідками. Це на 42,3% менше за минулорічні показники аналогічного періоду (85 осіб та 48 осіб відповідно).

Причому, порівняно з чоловіками (34 особи, з яких 22 – смертельно), жінки травмуються вдвічі рідше (15 осіб, з яких 8 - зі смертельним наслідком).

Що ж стосовно дітей та підлітків, то у цьому році кількість їх травмувань зменшилася до двох випадків (обидва смертельні) із шести у 2013 році (у тому числі три зі смертельними наслідками).

Як відзначають у службі охорони праці, серед основних причин, з яких сторонні особи травмуються на залізниці залишається порушення громадянами правил безпеки. Це, зокрема, перехід залізничних колій перед потягом, що наближається; ходіння безпосередньо по коліях або близько до них (на відстані менше п’яти метрів до крайньої рейки); знаходження надто близько від краю пасажирської платформи (менше, ніж півметра) під час проходження поїзда, ігнорування заборонних звукових та світлових сигналів залізничних переїздів.

З метою профілактики невиробничого травматизму на Придніпровській магістралі постійно вживають низку організаційно-технічних заходів. Так, на вокзалах і станціях пасажирів регулярно сповіщають по гучному зв’язку про правила безпеки, прибуття та відправлення потягів а також маневрові роботи. Окрім того, регулярно ремонтуються залізничні переїзди та посадочні платформи, оновлюються прилади зовнішнього освітлення на них.

Велика увага приділяється також профілактично-роз’яснювальній роботі серед дітей та молоді, що навчаються неподалік від залізничних колій. Так, протягом останнього місячника безпеки руху придніпровські залізничники провели більш ніж 500 тематичних лекцій та відеофільмів для 30 тисяч учнів та студентів Дніпропетровської та Запорізької областей.