slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Протягом 2-х тижнів попередили 36 крадіжок 18/4/2011

Працівники відомчої воєнізованої охорони Придніпровської залізниці разом з транспортною міліцією протягом 2-х тижнів, з 4 по 17 квітня, попередили 36 випадків крадіжок вантажів та майна магістралі на суму 23 тис. 554 грн. За підозрою у скоєнні крадіжок затримано 47 осіб.

Так, 4 квітня під час проведення оперативно-профілактичних заходів на станції Нижньодніпровськ-Вузол оперативна група місцевої стрілецької команди разом із міліцією попередила крадіжку 775 кг металобрухту, який 3-є непрацюючих громадян намагалися винести з території станції. Крадіїв затримано та разом із вкраденим майном передано до лінійного відділу міліції на станції Нижньодніпровськ-Вузол. Сума попереджених збитків склала 2830 грн.

Цього ж дня на станції Молочанськ під час оперативно-профілактичних заходів оперативники стрілецько-пожежної команди Мелітополь разом із міліцією затримали непрацюючого громадянина, який намагався викрасти деталі верхньої будови колії на суму 2300 грн. Зловмисника затримано та разом із вкраденим майном передано до лінійного відділу міліції на станції Мелітополь.

А ось 7 квітня під час проведення оперативно-профілактичних заходів на 83км перегону П’ятихатки – Залізнякове оперативна група стрілецької команди Верхівцеве попередила крадіжку 4 дросель-трансформаторів на суму 10 000 грн. Крадії з місця злочину зникли.