slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку року на залізниці за порушення правил поведінки на залізничному транспорті затримали близько 1200 осіб 3/9/2014

Протягом січня-серпня 2014 року спільними зусиллями оперативних груп воєнізованої охорони Придніпровської залізниці та транспортної міліції було попереджено 279 крадіжок вантажів та майна підприємства на суму близько 309 тис. гривень. За підозрою в їх скоєнні було затримано 236 зловмисників.

Тільки у серпні ВОХРівці запобігли 33 випадкам крадіжок, затримавши 26 осіб. Зокрема, з 25 серпня по 1 вересня 2014 року правоохоронці попередили три такі злочинні спроби (затримано троє осіб). Вартість вбережених від розкрадання вантажів і майна залізниці становила понад 2,3 тис. гривень.

Так, 29 вересня під час патрулювання станції Нижньодніпровськ бійці стрілецької команди Нижньодніпровськ-Вузол затримали одного непрацюючого громадянина, який намагався розукомплектувати порожній вагон. Зловмисника разом із вкраденим майном правоохоронці передали до лінійного відділу міліції станції.

Окрім того, за вісім місяців 2014 року працівники воєнізованої охорони магістралі затримали 1174 порушників правил поведінки на залізничному транспорті. 3 них 853 були оштрафовані на загальну суму понад 29 тис. грн. Як відзначають у службі ВОХР, основними порушеннями протягом цього періоду були ходіння коліями у невизначених місцях та незаконний проїзд вантажними поїздами.