slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2014 році кількість незаконних втручань у роботу магістралі збільшилася майже вдвічі 22/9/2014

З січня по серпень 2014 року зафіксовано 49 випадків несанкціонованих втручань сторонніх осіб у роботу Придніпровської залізниці, що майже вдвічі перевищує показники аналогічного періоду 2013 року (25 подій).

Зокрема, зареєстровано 15 спроб розобладнання рухомого складу, пристроїв та споруд; 6 випадків накладання на колію сторонніх предметів з подальшим наїздом рухомого складу на них, одну спробу розкрадання вантажів із вагонів, яка спричинила тривалу затримку поїзда. П’ять разів сторонні особи намагалися умисно перекрити рух поїздів.

Цьогоріч до 13-ти зросла кількість несанкціонованих втручань у роботу залізниці, повязаних із вибуховими пристроями (7 – у попередньому році). Як відзначають в апараті безпеки руху поїздів і автотранспорту, непокоїть насамперед різке збільшення випадків «телефонного тероризму»: 9 серед вищезгаданих подій - це повідомлення про замінування об’єктів залізничної інфраструктури чи поїздів (за той же період 2013 року – лише один випадок). Усі виявилися хибними.

Тривожать також зафіксовані факти злочинних дій щодо залізничників під час виконання ними службових обов’язків (ідеться про несанкціоновані тривалі зупинки пасажирських потягів з метою їх перевірки представниками незаконних озброєних формувань).

Унаслідок несанкціонованих втручань сторонніх осіб у роботу Придніпровської залізниці протягом січня-серпня 2014 року було затримано 79 поїздів загалом на 103 години 26 хвилин. Лише прямі збитки, завдані підприємству, перевищують 1 млн 135,7 тис. грн.

Нагадаємо, що несанкціоновані втручання у діяльність залізничного транспорту передбачають як адміністративну відповідальність у вигляді штрафу, так і кримінальну (позбавлення волі на визначений термін). Зокрема, за фактами 13 незаконних втручань у роботу Придніпровської залізниці матеріали надано до правоохоронних органів, наразі порушено дві кримінальні справи.