slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Підбито підсумки виконання Колективного договору Придніпровської залізниці у 1-му півріччі 2014 року 26/9/2014

Незважаючи на значне падіння обсягів перевезень, на Придніпровській залізниці у січні-червні 2014 року виділили на виконання зобов’язань Колективного договору підприємства 328 млн грн. Ці кошти сприяли підвищенню рівня соціального захисту працівників магістралі та їхніх родин.

Зокрема, придніпровським залізничникам за цей період було виплачено матеріальну допомогу на оздоровлення, а також при виході на пенсію в сумі 42 млн грн, одноразову матеріальну допомогу – в сумі 1,6 млн грн.

На господарське утримання, капітальний та поточний ремонт відомчих оздоровчих закладів, закладів культурного та спортивного призначення, а також двох дитячих залізниць (Дніпропетровської та Запорізької) направили 23,3 млн грн. Медичним закладам залізниці було надано фінансову допомогу в сумі 2,2 млн грн.

На забезпечення залізничників та їхніх дітей, ветеранів та пенсіонерів підприємства пільговими путівками до відомчих оздоровчих закладів та на санаторне лікування за звітний період було виділено 4,6 млн грн.

Витрати на заходи з охорони праці по магістралі у 1-му півріччі 2014 року склали 14,6 млн грн, у тому числі 3,4 млн грн було витрачено на забезпечення залізничників спецодягом та спецвзуттям.

Внесок підприємства у добровільне медичне страхування своїх працівників та пенсіонерів становив 22,1 млн грн, ще 0,4 млн грн. було витрачено на забезпечення залізничників (у тому числі й пенсіонерів) побутовим паливом.

Працівники залізниці у січні-червні цього року вчасно отримували заробітну плату, зокрема й за час щорічних відпусток, по можливості заохочувалися до святкових та ювілейних дат.

Зобов’язання Колективного договору Придніпровської залізниці за I півріччя 2014 року в основному виконано.