slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська магістраль надає всебічну допомогу пенсіонерам та ветеранам підприємства 1/10/2014

Протягом першого півріччя 2014 року Придніпровська залізниця виділила на потреби своїх пенсіонерів та ветеранів понад 12,5 млн гривень.

На підприємстві намагаються всебічно підтримувати колишніх працівників. Заходи соціального захисту пенсіонерів та ветеранів - невід’ємна складова Колективного договору залізниці.

Зокрема, наразі понад 26 тис. пенсіонерів-залізничників мають медичні страхові поліси, внески за якими стовідсотково сплачує магістраль. Цьогоріч суму страхування було збільшено до 600 грн на рік.

Важливим аспектом соціальної підтримки тих, хто наразі знаходиться на заслуженому відпочинку, є матеріальна допомога. Її отримують малозабезпечені, самотні та хворі, які потребують невідкладного чи дороговартісного лікування. У першому півріччі матеріальну допомогу виплачено 2021 пенсіонерові-залізничнику на загальну суму понад 2 млн гривень.

Також на підприємстві практикують відшкодування 50% абонплати за телефон та комунальні послуги пенсіонерам, які носять звання Почесного залізничника. Протягом першого півріччя таким чином залізниця допомогла 482 ветеранам, надавши їм компенсацію в сумі 180 тис. гривень.

Піклуються на магістралі і про оздоровлення колишніх працівників. З початку року у відомчих закладах відпочинку (пансіонатах «Запоріжжя» та «Прибій» (м. Генічеськ) оздоровилися 336 пенсіонерів підприємства, ще 80 побували у лінійній лікарні Південно-Західної залізниці, розташованій у селищі Клубівка на Хмельниччнині. На оздоровлення ветеранів-залізничників цьогоріч було спрямовано понад 1,2 млн гривень.