slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці відремонтують автотехніку для АТО 3/10/2014

Придніпровські залізничники взялися у короткий термін поставити на колеса 4 одиниці авто- та бронетехніки (вантажівки «Урал», «КамАЗ», «ГАЗ» та бронетранспортер), що прямо з ремонтних цехів вирушить у зону АТО.

По благодійну допомогу в ремонті військової автомобільної та бронетанкової техніки, задіяної у проведенні АТО, на залізницю листом звернулося управління оперативного командування «Південь».

Автомобілі «ГАЗ» та «Урал», що згодом прийшли на магістраль, уже побували у районах бойових дій, їх використовували бійці 93-ї механізованої бригади та батальйону «Донбас». Друга ж пара техніки – із «законсервованих» військових резервів селища Гвардійське Дніпропетровської області.

Спецзамовлення для захисників Вітчизни доручили виконувати кращим автослюсарям залізничної автобази. Їм належить реставрувати або повністю замінити автомобільні двигуни, навісне обладнання та пневматику, за потреби оновити акумулятори та гуму, а також підготувати автомобілі до роботи в зимовий період.

За словами головного інженера автопідприємства Вадима Логвина, його підлеглих підганяти не доводиться: «Розуміюють, для кого і навіщо працюють, готові і після роботи залишитись, і у вихідні на роботу вийти, аби швидко і якісно відремонтувати техніку, вкрай потрібну нашим бійцям».

«Це щонайменше, що ми можемо зробити для загальної справи, - говорить в.о.начальника Придніпровської залізниці Юрій Тищенко. - Люди там життя свої віддають, а це наш «фронт», наша «передова». Допомагаючи українській армії, ми наближаємо мир у нашій країні».

Водій вантажівки «Урал» батальйону «Донбас» киянин Володимир відзначає не тільки професійну майстерність придніпровців («Узялися за те, від чого інші відмовилися»), але й гостинність: на весь час ремонтних робіт чоловіка, який вже два місяці добровільно знаходиться у зоні АТО, поселили в комфортному бригадному будинку Дніпропетровського локомотивного депо, смачно годують, ще й турботливі працівниці випрали одяг, в якому боєць приїхав з Донеччини.

Перша відремонтована придніпровськими залізничниками автівка вирушить у зону АТО вже за кілька днів.