slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізниця завершує облаштування приміщень для контрольних пунктів пропуску на станціях Мелітополь та Новоолексіївка 6/10/2014

Придніпровські залізничники завершують роботи з облаштування на станціях Мелітополь та Новоолексіївка приміщень для працівників митної та прикордонної служб, які займаються пропуском осіб, транспортних засобів та вантажів на в’їзді на тимчасово окуповану територію Криму та виїзді з неї.

Домовленість про це було досягнуто на травневій нараді представників Укрзалізниці, Міндоходів та Держприкордонслужби України, присвяченій питанням взаємодії цих відомств при переміщеннях вантажів на/з окупованої території Автономної Республіки Крим.

За чотири місяці працівники служби будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд Придніпровської залізниці виконали капітальний ремонт двох придатних приміщень (будівель колишнього кафе та пункту міліції): замінили тут покрівлю, вікна й двері, облаштували душові та санвузли, виконали внутрішні й зовнішні оздоблювальні роботи та ін.

Наразі ремонт у приміщеннях контрольного пункту пропуску на станції Новоолексіївка повністю завершено, на станції Мелітополь - виконано майже на 70%. Крім цього, придніпровські залізничники ще й умеблюють оновлені кімнати, створивши прикордонникам та митникам зручні умови для виконання покладених на них завдань.

На станції Мелітополь також невдовзі працюватимуть і 10 залізничних агентів з митного оформлення вантажів, що надходять з Криму. Це обумовлене тим, що з 27 вересня відповідно до Закону України «Про створення вільної економічної зони "Крим" та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» постачання товарів і супутніх послуг з/на материкову частину України з Криму прирівнюється до здійснення експортно-імпортних операцій.