slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці на 21,6% зросла кількість випадків вандалізму в приміських поїздах 7/10/2014

Упродовж дев’яти місяців 2014 року на Придніпровській залізниці було зафіксовано 45 випадків псування вагонів приміських пасажирських поїздів. Ці показники на 21,6% перевищують минулорічні (37 випадків). Лише прямі збитки від дій залізничних вандалів перевищили 21,7 тис. грн.

Як відзначають у службі приміських пасажирських перевезень, хуліганські вчинки реєструють здебільшого на маршрутах Дніпродзержинськ-Дніпропетровськ, П’ятихатки-Дніпропетровськ, Кривий Ріг-П’ятихатки та Дніпропетровськ-Орлівщина. Вандалами вибито шибки у вікнах та дверях поїздів (22 таких випадки), зіпсовано внутрішнє обладнання (5 випадків), а також розмальовано вагони графіті (18 випадків). Найбільш активно «художники»-шкідники діють на станціях Кривий Ріг, Верхівцеве, Запоріжжя-2 та П’ятихатки.

По кожному з випадків пошкодження моторвагонного рухомого складу залізничники направляють матеріали до лінійних органів транспортної міліції. Наразі за фактами дій вандалів відкрито 24 кримінальних проваджень.

Придніпровська магістраль закликає громадян відповідально ставитись до збереження рухомого складу залізниці, особливо за відсутності можливостей його оновлювати, не піддавати загрозі себе та працівників, які забезпечують пасажирські перевезення.