slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2014 році через несанкціоновані втручанння сторонніх осіб поїзди магістралі затримувалися в 1,6 раза частіше, ніж торік 9/10/2014

Унаслідок незаконних втручань сторонніх осіб у роботу Придніпровської залізниці у січні-вересні 2014 року було затримано 87 поїздів загалом на 112 годин 29 хвилин (у 2013 році - 53 потяги на 57 годин 28 хвилин відповідно). Тільки прямі збитки, завдані підприємству, цьогоріч перевищили 1 млн 136,9 тис. грн (у 2013 році – 100,65 тис. грн).

Протягом дев’яти місяців цього року на Придніпровській магістралі зафіксовано 54 випадки несанкціонованих втручань сторонніх осіб у її роботу. За даними апарату безпеки руху поїздів і автотранспорту, ці показники більш ніж удвічі перевищують минулорічні (26 випадків втручань за 2013 рік).

Найчастіше процесу перевезень перешкоджали, вдаючись до розобладнання рухомого складу, пристроїв та споруд залізниці – 17 випадків. Вісім разів на колії накладали сторонні предмети, на які наїжджав рухомий склад, ще п’ять разів було навмисно перекрито рух поїздів. Окрім того, за цей період зареєстровано одну спробу розкрадання вантажів із вагонів, яка спричинила тривалу затримку поїзда.

Порівняно з минулим роком у два рази зросла кількість втручань у роботу залізниці, повязаних із вибуховими пристроями та боєприпасами (до 14 з 7). Особливо активізувалися «телефонні хулігани». Так, десять із вищезгаданих подій – це хибні повідомлення про замінування поїздів чи об’єктів залізничної інфраструктури. Для порівняння: торік був зафіксований лише один такий сигнал.

Особливе занепокоєння залізничників викликають злочинні дії щодо працівників залізниці під час виконання ними службових обов’язків - 9 випадків проти жодного за аналогічний період 2013 року. Переважно мова йде про тривалі зупинки пасажирських потягів для огляду їх представниками нелегальних озброєних формувань.

Залізничники наголошують на тому, що незаконні втручання у діяльність залізничного транспорту можуть не лише спричинити затримку руху пасажирських та вантажних потягів, але й викликати аварійну ситуацію, і закликають громадян не піддавати небезпеці життя і здоров’я пасажирів та працівників магістралі.