slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники підвищують безпеку переїздів та колій 9/10/2014

Щоб запобігти трагедіям, на Придніпровській магістралі дбають про належне утримання залізничних переїздів та колій, попри відчутний брак коштів, намагаються виконувати заплановані роботи з ремонту переїзних настилів, облаштування під’їзних шляхів, модернізації пристроїв звукової та світлової сигналізації тощо.

З початку року придніпровські залізничники відремонтували залізничний переїзд поблизу станції Грекувата. Ремонтні роботи наразі виконуються ще на десяти залізничних переїздах, на вісім – розроблено проектну документацію.

Зокрема, цьогоріч на 18 залізничних переїздах було укладено 24 комплекти сучасних настилів зі збірного залізобетону. Виконано також модернізацію пристроїв переїзної автоматики на перегоні роз’їзд Орлянка – Таврійськ та ін.

Проте, як відзначають у апараті безпеки руху поїздів і автотранспорту, повністю унеможливити аварії на залізничних переїздах та коліях можна лише за умови неухильного дотримання правил безпечної поведінки пішоходами та автомобілістами, які перетинають колії.

Однак порівняно з минулим роком кількість дорожньо-транспортних пригод на Придніпровській залізниці цьогоріч зросла на 40%. Так, у січні – вересні сталося сім ДТП, у результаті яких одна людина загинула, ще четверо отримали травми. Для порівняння: протягом 9 місяців 2013 року було зафіксовано п’ять аварій на переїздах, двоє осіб були травмовані. Винуватці аварій в усіх випадках - водії автотранспорту.

Відтак, залізничники закликають громадян бути більш обережними та відповідальними, пам’ятати про власну безпеку, безпеку пасажирів і тих, хто забезпечує залізничні перевезення.