slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Тридцять сім випускників Дніпропетровської дитячої залізниці в 2014 році стали студентами профільних вишів 10/10/2014

Дніпропетровська дитяча залізниця традиційно залишається «кузнею кадрів» для Придніпровської магістралі. Так, у цьому році Мала Придніпровська випустила в доросле життя 110 своїх вихованців. З них 37 поповнили лави студентів профільних навчальних закладів: п’ятеро вступили до Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка Лазаряна, 22 – до Дніпропетровського коледжу транспортної інфраструктури, ще десять нині навчаються у Дніпропетровському професійному залізничному ліцеї.

Наразі Дніпропетровська дитяча залізниця запрошує на навчання юну зміну - школярів 5-6 класів. Утім, говорить начальник дороги Роман Куриленко, не відмовлять тут і школярам старшого віку.

Передусім, новачкам пропонується базовий курс юного залізничника, який інструктори Дніпропетровської дитячої викладають у школах міста та області. Затим учні навчатимуться вже на базі самої магістралі, поглиблюючи спеціальні знання та підкріплюючи їх практичними навичками.

Охочі поповнити колектив Малої Придніпровської повинні зателефонувати за номером (056)793-08-60, щоб записатися до гуртка юних залізничників у найближчій школі. Набір триває до 1 листопада.

Довідка: Дніпропетровська дитяча залізниця заснована 6 липня 1936 року. Протяжність її колій складає 2 км. Щорічно перевозить понад 15 тисяч дітей. На залізниці постійно працюють 6 змін з учнів 6-11 класів.

Протягом 78-го сезону своєї роботи (з 1 травня поточного року) юні залізничники перевезли близько 17,5 тис. дорослих та малих пасажирів.