slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці підготують до зими 524 пасажирські вагони 10/10/2014

Придніпровські залізничники готують до роботи в осінньо-зимовий період 524 пасажирські вагони, з яких 353 (67%) – з електричним опаленням. Для обігріву решти на підприємстві закладено двомісячний запас вугілля, який постійно поповнюватиметься.

Щоб пасажири цьогорічної зими подорожували в теплі, пасажирські вагони, задіяні у перевезеннях у холодну пору року, наразі проходять осінній комісійний огляд, під час якого рухомий склад не тільки помиють зовні та зсередини, але й відремонтують і налаштують на зимовий режим роботи.

Зокрема, відкриють і почистять внутрішні рами вагонних вікон, перевірять справність їхніх запорів, механізмів піднімання-опускання, вікна ущільнять утеплювачем або герметиком, як і двері тамбурів, що для уникнення у вагонах протягів повинні прилягати до стін без зазорів.

Ретельно ревізують також системи опалення, які промиють, очистять від шлаку та полагодять, і системи холодного, гарячого та питного водопостачання, в яких усунуть течі, відремонтують вентилі та крани, несправну сантехніку тощо. Посилену увагу звертатимуть на пристрої для захисту наливних труб від замерзання.

Принагідно буде оглянуто і стан вагонних полиць, диванів, столиків, роликів у дверях купе тощо. Всю послаблену фурнітуру міцно закріплять, відсутню – замінять. Це стосується і пошкодженого облицювання стін та сидінь.

Відповідно до санітарних правил на залізничному транспорті зимовий температурний режим у вагонах поїздів далекого прямування за нормою має становити + 18º С - +22º С. Поїзні бригади почнуть опалювати пасажирські вагони, щойно температура зовнішнього повітря стабільно опуститься до + 10 º С та нижче.