slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку 2014 року свою кваліфікацію підвищили майже 8,3 тис. придніпровських залізничників 22/10/2014

Високий професійний рівень залізничників – запорука безпечних та безперебійних пасажирських і вантажних перевезень, надійної експлуатації рухомого складу та залізничної інфраструктури.

Тож кадровому вишколу, поглибленню і розширенню фахових знань, умінь та навичок працівників усіх рівнів на Придніпровській магістралі приділяють особливу увагу.

Згідно з даними служби кадрової та соціальної політики залізниці, у січні-вересні поточного року 1074 керівники та фахівці підвищили свою кваліфікацію у профільних вишах 1-4 рівнів акредитації, 669 – узяли участь у спеціалізованих семінарах, ще 814 – пройшли курси цільового призначення.

За той же період 1258 залізничників освоїли нові чи суміжні професії, у тому числі 535 – з відривом від виробництва; 4478 робітників підвищили свій кваліфікаційний рівень, 405 з них – поза робочим місцем.

Нагадаємо, що на Придніпровській залізниці працюють два центри професійного розвитку персоналу - Дніпропетровський та Марганецький, де готують спеціалістів за 41 залізничною професією.