slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Для пасажирів з дітьми 20/4/2011

Придніпровська залізниця дбає про комфорт своїх пасажирів не тільки в дорозі, але й під час перебування на вокзалах.

Так, вокзал Дніпропетровськ пропонує пасажирам з дітьми дві зручні зали очікування, де дітлахи з дорослими можуть весело та безпечно провести кілька годин до прибуття свого поїзда.

У першій залі - для немовлят та малюків до 2 років - знаходиться все необхідне для мами та дитини: стіл для сповивання, ліжко, стільці, кухня з плитою для підігріву їжі, ванна.

Друга зала призначена для дітей 2-14 років. Тут вони можуть провести час, бавлячись різними іграшками чи конструкторами, а на новорічні свята їх порадує ошатна ялинка.

Перебування у дитячій ігровій кімнаті для дітлахів до 6 років безкоштовне, вартість однієї години для дітей 6-14 років – 4 грн., для дорослих - 5 грн..

У 2010 році послугами цих зал очікування скористались 6 тис 288 пасажирів з дітьми, з початку 2011 року – 1400 пасажирів з дітьми відповідно, тобто щоденно 17 дітей юних подорожувальників мають змогу весело, корисно й швидко провести час до свого поїзда.

Для довідки: Залізничний вокзал Дніпропетровськ є відособленим структурним підрозділом ДП «Придніпровська залізниця» і призначений для обслуговування пасажирів дальнього, місцевого та приміського сполучення. Щодоби він перевозить близько 38 тис. пасажирів у різних напрямках. Вокзал пропонує пасажирам більше 95 видів послуг, а 400 його працівників дбають про комфорт та безпеку пасажирів Придніпровської залізниці.