slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Енергетики залізниці працюють над модернізацією контактної мережі на головних напрямках вантажного та пасажирського руху 27/10/2014

Протягом літнього сезону 2014 року працівники служби електропостачання Придніпровської залізниці традиційно зосередили свої зусилля на головних напрямках вантажного та пасажирського руху, які мають найбільшу завантаженість, а також на ділянках прискореного руху поїздів.

Згідно з Програмою модернізації пристроїв електрифікації та електропостачання на 2012-2016 роки за цей період було виконано реконструкцію контактної мережі на території Криворізької дирекції залізничних перевезень, низку робіт з технічного переоснащення контактної мережі на ділянці Лозова – Синельникове – Сиваш, розпочато технічне переоснащення тягової підстанції Улянівка.

Вартість зазначених робіт (уже виконаних і тих, які наразі ще тривають) складе 8 млн 903 тис. грн, а їх результатом стане підвищення пропускної спроможності залізниці, підвищення безпеки руху поїздів, надійності енергопостачання, зниження експлуатаційних витрат підприємства.