slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За 9 місяців 2014 року на залізниці зекономили паливно-енергетичних ресурсів на 17,8 млн гривень 29/10/2014

У січні-вересні поточного року завдяки реалізації Додаткових організаційно-технічних заходів щодо підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів на залізничному транспорті України на 2014 рік, а також упровадженню заходів Програми енергозбереження на 2014 рік залізниця зекономила паливно-енергетичних ресурсів усіх видів на суму 17,8 млн грн.

Зокрема, дизельного палива – 672 т, електроенергії – 5,38 млн кВтгод, природного газу – 48,7 тис. куб.м, вугілля – 27,5 т, топкового мазуту – 2 т, теплової енергії – 123,1 Гкал.

Економії дизпалива на підприємстві досягли, замінивши тепловози 2ТЕ116 на ЧМЕ3 у приміському русі на ділянках Мелітополь – Федорівка – Верхній Токмак та Мелітополь – Федорівка – Нововесела; завдяки переходу на використання електровозів ВЛ8 замість тепловозів ЧМЕ3 у маневровому та господарському русі, а також у результаті підвищення дільничної швидкості, скорочення порожнього пробігу тягового рухомого складу та ін.

Економію електроенергії забезпечили такі заходи, як організація обертання з’єднаних поїздів; виключення з роботи одного з тягових агрегатів чи трансформаторів у разі, якщо це дозволяє поїзна ситуація; застосування тепла тягових агрегатів для обігріву машинних залів підстанцій, компресорів - на механізованих гірках, а також широке впровадження приладів обліку електроенергії, енергоощадних ламп та світильників.

Заощаджувати природний газ, вугілля, топковий мазут і теплову енергію дозволило проведення екологічного та теплотехнічного налагодження котлоагрегатів; заміна застарілих котлів, переведення їх на більш ефективні види палива, використання електронагрівачів для гарячого водопостачання у літній період тощо.

Крім того, за 9 місяців 2014 року завдяки оперативному усуненню аварійних теч та встановленню водолічильників на залізниці зекономили 36 тис. куб.м питної води на суму 113 тис. грн.

Економія та раціональне використання всіх видів ресурсів стали одним із шляхів до оптимізації витрат Придніпровської залізниці в складних економічних умовах.