slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На залізниці медичним страхуванням охоплено майже 40 тис. працівників та понад 26 тис. пенсіонерів 31/10/2014

Серед соціальних зобов’язань Придніпровської залізниці – забезпечення працівників підприємства, у тому числі й колишніх, медичним страховуванням.

Станом на 1 жовтня поліси добровільного медичного страхування мають 39 657 працівників магістралі (91%) та 26 120 пенсіонерів (90,5%).

Згідно з Колективним договором між адміністрацією та Дорожньою профспілковою організацією підприємство повністю бере на себе сплату страхових внесків за пенсіонерів, працюючим же відшкодовує половину внесеної ними страхової суми. Так, у січні-версені 2014 року магістраль витратила на медичне страхування залізничників 31 млн 994,7 тис. грн, з яких 12 млн 728 тис. грн склали страхові внески за пенсіонерів.

Нагадаємо, що з 1 листопада 2013 року придніпровські залізничники долучилися до нової програми добровільного медичного страхування «Стандарт-4», яка удвічі збільшила страхову суму (з 20 до 40 тис. гривень на рік), розширила ліміти на придбання лікарських засобів та виробів медичного призначення, додала нові види оплачуваної страховиком лікарської допомоги та придбаних страхувальником медичних виробів. Ця програма також більш лояльна до компенсації залізничникам лікування у медичних закладах, які не мають зі страховиком договорів на обслуговування застрахованих ним осіб.