slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За тиждень на Придніпровській магістралі попередили 8 крадіжок вантажів та майна 10/11/2014

З 3 по 9 листопада 2014 року працівники воєнізованої охорони Придніпровської залізниці запобігли восьми спробам розкрадання вантажів та майна залізниці на суму понад 1 тис. грн. За підозрою у скоєнні цих злочинів були затримані десятеро зловмисників.

Так, 3 листопада під час патрулювання перегону Таврійськ – роз’їзд Орлянка спільна з міліцією оперативна група стрілецької команди Мелітополь попередила крадіжку близько 500 кг вугілля, попередньо скинутого з вагона. Затриманого зловмисника – непрацюючого громадянина разом із вкраденим майном бійці передали до лінійного відділу на станції Мелітополь.

Ще одне розкрадання вантажу було попереджене 9 листопада на перегоні П’ятихатки - Желєзнякове. Невідомі зловмисники зазіхали на металобрухт, намагаючися скинути його з вагону. Щоб відвернути злочинну спробу, боєць стрілецької команди Верхівцеве, який супроводжував вантаж, був змушений здійснити два попереджувальні постріли вгору. Справу завершила оперативна група стрілецької команди, що несла пікетну службу на 90 км перегону. Прибувши на місце події, правоохоронці запобігли крадіжці близько 150 кг брухту. Самих крадіїв затримати не вдалося.