slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Майже 19,5 тис. придніпровських залізничників приєдналися до дисконтної програми профспілок 10/11/2014

Придніпровська магістраль дбає про розширення пільг та соціальних гарантій залізничників. Так, дедалі більшої популярності cеред працівників підприємства набуває дисконтна програма, запроваджена Профспілкою залізничників і транспортних будівельників України.

Наразі до програми приєдналися близько 19,5 тисяч співробітників Придніпровської залізниці, і ртепер вони мають можливість отримувати знижки на ряд товарів та послуг. Серед найбільших закладів, чиїми дисконтами користуються працівники магістралі – банк, мобільний оператор та мережа автозаправочних комплексів.

Окрім того, знижки залізничникам надають у магазинах, аптеках, медичних лабораторіях, страхових компаніях, салонах краси, закладах харчування, туристичних та юридичних організаціях, і цей перелік постійно розширюється.

Підприємства-партнери соціальної програми розташовані у Дніпропетровську, Кривому Розі, Нікополі, Орджонікідзе, Дніпродзержинську, Синельниковому, Верхньодніпровську, Вільногірську, Запоріжжі, Енергодарі, П`ятихатках, Марганці, Мелітополі, Пологах, Апостоловому, Павлограді та Генічеську.

Загалом із профспілковою організацією Придніпровської залізниці (Дорпрофсожем) у рамках програми співпрацюють 65 підприємств та організацій.