slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На магістралі працюють над підвищенням безпеки на переїздах та коліях 11/11/2014

Залізничники ремонтують переїзди, оновлюють переїзну автоматику, проводять інформаційну роботу з водіями та пішоходами.

Протягом 10 місяців 2014 року кількість дорожньо-транспортних пригод залізничних переїздах та коліях Придніпровської магістралі зросла до семи випадків (із п’яти минулоріч). Внаслідок цих ДТП у січні-жовтні 2014 року одна людина загинула, ще четверо отримали травми (за аналогічний період 2013 року – двоє травмованих).

Щоб запобігти подібним трагічним випадкам, на магістралі проводять низку робіт. Так, з початку року було капітально відремонтовано залізничний переїзд поблизу станції Грекувата, ще на ряді переїздів укладено 27 комплектів сучасних настилів зі збірного залізобетону, проведено модернізацію пристроїв переїзної автоматики на перегоні роз’їзд Орлянка - Таврійськ, станції Новоолексіївка, на переїзних світлофорах встановлено 75 світлодіодних голівок та ін.

Водночас у апараті безпеки руху поїздів і автотранспорту акцентують на тому, що повністю уникнути аварій на переїздах та коліях можливо лише за умови чіткого дотримання правил дорожнього руху з боку всіх його учасників.

Відтак, на Придніпровській залізниці велика увага приділяється інформаційній роботі з громадянами. Зокрема у пасажирських та приміських поїздах, у квиткових касах вокзалів, а також серед учасників дорожнього руху на залізничних переїздах працівники магістралі розповсюдили близько 40 тисяч памяток із детальним викладенням правил безпеки.

Залізничники закликають пішоходів та автомобілістів, які перетинають колії, виявляти більшу обережність та відповідальність задля збереження власного життя та здоров’я.